PaperOne: Paint Draw Sketchbook

Ücretsiz tasarım uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.18 MB
  • Version 2.1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Colorfit
Bu uygulama ile çizim deneyiminizin keyfini çıkarın. Çizdiğiniz resmi dilediğiniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!

Birbirinden farklı fırçalar, önceden hazırlanmış arka planlarla donatılmış PaperOne: Paint Draw Sketcbook uygulaması ile dijital boyamalar yapabilirsiniz. Android sürümü yazılımın masaüstü sürümlerinin tüm özelliklerini taşıdığı gibi çizerlere istedikleri her yerde çizme imkânı da sağlıyor.

Çizgi veya fırça boyutunu kolayca ayarlayabileceğiniz bu programda, renkleri istediğiniz şekilde değiştirebilir, çizimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tükenmez veya kurşun kalem, sulu boya, karalama, bulanıklık gibi pek çok şekilde çizim yapabileceğiniz gibi, fırçalarınızı da düz, yuvarlak vs. çizdiğiniz veya boyadığınız resme göre ayarlayabilirsiniz. Pek çok özelliğe ve fırça modeline sahip PaperOne uygulaması çizerlere birçok kolaylık sağlıyor.

Güçlü renk açma veya karartma özelliği de bulunan uygulamada çizdiğiniz çizgilerin çok daha keskin olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden hazırlanmış manzara veya arka planları kullanabilir; ton, doku veya arka planları tek dokunuşla resminize uygulayabilirsiniz.

Profesyonel bir görünüm oluşturmak istediğinizde, çizgi romanlarınıza uygun yazı tipleriyle yazılar yazabilir, doğru renklendirmelerle işinizi daha güzel hale getirebilirsiniz. Dilerseniz çizgi roman panelleri de oluşturabilirsiniz.

Çektiğiniz bir fotoğrafı bile resmedebileceğiniz bu programda farklı katmanlarda çalışma imkânına da sahipsiniz. Kullandığınız kalem veya boyaları belirleyerek bu araçları kişiselleştirebilirsiniz.

Resminizi bitirdikten sonra el yazısı imza özelliğiyle resminize imzanızı atabilir, sosyal medya hesaplarınızda dilediğiniz resminizi kolayca paylaşabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster
PaperOne: Paint Draw Sketchbook indir